Logo
Titulná stránka menu eshop Prihlásenie Nákupný košík
Banner
Jazyk:

Deliace steny, priečky a clony pre všestranné využitie

Rámový systém Flexiframe®


Sme špecialisti na deliace steny a priečky z unikátneho systému Flexiframe®. Pre Českú a Slovenskú republiku sme výhradným dodávateľom systému Flexiframe® švédskeho výrobca MarkBric® a už 20 rokov z neho vyrábame paravány, deliace steny, zásteny, kancelárske a očkovacie kóje, reklamné a informačné steny a ďalšie.

Rámový systém Flexiframe®


Flexiframe® je veľmi ľahký, extrémne univerzálny a modulárne rámový systém. Základom sú špeciálne plastové profily v dĺžke 228 cm. Tieto plastové profily u nás režeme na mieru. Narezané profily pomocou spojok zostavíme do rámu veľkého od pár cm až po rámy 200x200 cm. Z týchto rámov sa potom zloží požadovaný rámový systém.

Rámový systém Flexiframe®


Výhody systému Flexiframe®


Už spomínanou a tiež najväčšou výhodou je modularita a výroba kompletne na mieru. Zo systému Flexiframe® môžete vytvoriť špeciálne tvary a veľkosti. Profily Flexiframe® sú plno farebné a nárazuvzdorné - poškrabanie nie je vidieť a materiál je extrémne odolný. Ďalšou veľkou výhodou je farebná škála plastových profilov. Môžete si vybrať zo vzorkovníka 16 farieb a mať stenu napríklad v modrej farbe. Alebo si jednotlivé rámy farebne nakombinovať a vytvoriť tak veselú stenu, ktorá sa hodí napríklad do školy či do škôlky, alebo aj ako paraván do kancelárie.

Systém Flexiframe® nie je len obyčajná stena. Výplne si u nás môžete nechať potlačiť, alebo na ne nechať nalepiť velcro látku, do ktorej možno ľahko pichať špendlíky a pripnúť tak letáky, kresby, poznámky, pracovné plány, informácie a iné oznámenia.

Rámový systém Flexiframe®


Výplňový materiál rámu Flexiframe®


Do rámov Flexiframe® možno vložiť nepreberné množstvo typov výplní. Môžu to byť klasické PVC, komôrkové dosky s možnosťou polepu velcro látkou, mliečne nepriehľadné plexisklo (opál), zrkadlové fólie, čisto priehľadné plexisklo a mnoho ďalších. Alebo môžeme nakombinovať v jednom ráme 2 typy výplní pomocou deliace priečky a získať tak úplne unikátny systém.

Všestranné využitie systému Flexiframe®


Rámový systém Flexiframe® nájde využitie na miestach ako pri systéme Quick Frame a navyše sa tiež hodí do múzea, galérie, na výstavy, veľtrhy, expozície, alebo ako prezliekacie zásteny, zásteny k voľbám aj na úrady, vstavby do hál, protiprašné aj protihlukové steny, priemyselné zásteny, deliace ochranné steny a mnoho ďalších využití.

Rámový systém Flexiframe®


Ochranné prepážky Flexiframe®


Na ochranu pred vírusmi a baktériami vyrábame zo systému Flexiframe® tiež ochranné clony a prepážky do lekární, supermarketov, kancelárií, pobočiek, bánk a na ďalšie miesta, kde je potreba priamy kontakt so zákazníkom.

Rámový systém Flexiframe®


Video prezentácia systému Flexiframe®


Pozrite sa na krátke video ako funguje rámový systém Flexiframe®Fotogaléria realizácií


Pozrite si niektoré z našich realizácií unikátneho rámového systému Flexiframe® a treba sa tak inšpirujte pre svoj projekt.

Deliaci clona Flexiframe® pre divadlá a koncerty Deliaci clona Flexiframe® pre filharmonikov Deliaca stena Flexiframe® s priehľadným plexisklom Stena Flexiframe® so zrkadlovou fóliou Deliace priečky Flexiframe® Halové kóje a vstavby Flexiframe® Priemyselné zásteny Flexiframe® chranná stěna Flexiframe® do zdravotníctva Ochranná stěna Flexiframe® do zdravotníctva Ochranná stěna Flexiframe® do zdravotníctva Protiprašná a protihluková stena Flexiframe® Průmyslové zástěny Flexiframe® Dělící stěny a příčky na míru - nechte si u nás potlačit panely Hlasovací kiosk Flexiframe® Výstavný stánok a expozícia Flexiframe®

Dopytový formulár pre Flexiframe®

Dopytový formulár


Napísali nám:


Národné divadlo Brno nám 22.5.2020 napísalo:

„Firma Activity promotion s.r.o. byla Národním divadlem Brno oslovena ve složité situaci, kdy jsme pro orchestr Janáčkovy opery hledali řešení, které by nám umožnilo realizovat zkouškový proces našeho souboru tak, aby při něm nebyli nikterak hráči zdravotně ohroženi. Po velmi intenzivních rozhovorech a vyjasnění představ a možností z obou stran jsme díky schopnostem a technické pomoci pracovníků firmy Activity promotion s.r.o. nalezli variantu výroby zástěn, které umožňují oddělit jednotlivé hráče dechových nástrojů tak, aby se zabránilo šíření aerosolů z jejich dýchání při hře.
Výrobek je velice důmyslným, moderním a variabilním řešením našich požadavků. Umožňuje nám kdykoliv část zástěny oddělat či naopak připojit, tedy sestavu zmenšit nebo rozšířit. I v další části realizace nám byli velmi ochotně nápomocni, a to i s rychlostí výroby a dodávky všech zbývajících zástěn a dalších prvků. Z mého pohledu jsem si z této záležitosti odnesl zkušenost, že i v dnešní rychlé a složité době existují slušní, odborně fundovaní a houževnatí lidé, kteří dokážou pomoci ve velmi nestandartní situaci a v náročných požadavcích, které jsme z naší strany kladli.

Jsme v NdB za tento přístup velmi vděční a přejeme firmě i vám všem osobně mnoho dalších úspěchů ve vaší činnosti.“

Petr Schuster
tajemník orchestru operyOchranný deliaci systém SMART

Na miestach, kde potrebujete rozdeliť, predeliť či oddeliť priestor a mať prehľad čo sa deje na druhej strane steny, vám s tým pomôže deliaci ochranný systém Smart.

Ochranný deliaci systém SMART


Dělící systém Smart


Vedeli ste, že máme aj ďalší sortiment ochranných systémov a pomôcok?


referencie
Nenašli ste čo ste hľadali? kontaktujte nás:
Dopytový formulár
Dopytový formulár

Najlacnejšie textilné promo steny

Navštívte našu
vzorkovňu v Brne

Showroom Brno