Logo
Titulná stránka menu eshop Prihlásenie Nákupný košík
Banner
Jazyk:

Deliace steny, zásteny a deliace priečky Activity

Deliace steny, deliace priečky a vstavby na mieru


Deliace steny a zásteny na mieru


Unikátny modulárny systém pre komerčný a súkromný sektor. S deliacou stenou Activity môžete jednoducho rozdeliť, predeliť alebo oddeliť priestory, haly, sklady a kancelárie.

• Ukotvený, voľne stojaci, na kolieskach
• Hliníkový profil
• Rozmer panelu podľa požiadaviek
• Priehľadné aj nepriehľadné varianty
• Dvere zhrňovacie, otváracie, zasúvacie
• Možnosť farby rámu, panelu aj potlače


Priemyselné zásteny a vstavby


Sme špecialisti na deliace steny, priemyselné zásteny, prehradenie a oddelenie výrobných plôch, hál a skladov. Vyrábame na mieru steny, zásteny, kóje a vstavby. Ak potrebujete účinne rozdeliť, izolovať či znížiť hluk vo výrobnom priestore alebo v sklade, priemyselné deliace steny Activity sú skvelým riešením. Modulárny systém umožňuje flexibilné a komplexné vymedzenie oblastí. Môžete si vybrať profil z hliníka alebo plastu a zvoliť mobilný, samostatne stojaci alebo pevne ukotvený variant. K panelom je možné pridať dvere, či už zhrňovacie, klasické alebo posuvné.

Priemyselné zásteny a vstavbyVstavby do hál a skladov


Vstavby sú stavebné montované stavby ktoré umožňujú flexibilné presúvanie, upravovanie a rozširovanie. Či už potrebujete segmentovať produkčnú oblasť, vytvoriť zónu s vyšším štandardom čistoty alebo zaistiť tiché prostredie pre svojich pracovníkov, vstavby vám prinesú rýchle a spoľahlivé riešenie s efektívnou zvukovou izoláciou.

Priemyselné zásteny a vstavby


Kancelárske mobilné steny a paravány


Ľahko zostaviteľné deliace steny ideálne na opakované presúvanie v miestnostiach, kanceláriách, halách alebo celej budove. Prenosné steny a oddeľovacie panely ponúkajú širokú variabilitu, nízku hmotnosť a výnimočnú mobilitu. Stavebnicový systém vám umožní vytvárať rozsiahle oddeľovacie steny a zásteny alebo špecifické tvary, ako sú U, L, štvorec, obdĺžnik alebo paraván.

Kancelárske mobilné steny a paravány


Výplňový materiál:


Deliace steny a deliace priečky môžu mať niekoľko typov panelových výplní. Môžu to byť klasické PVC, komôrkový polykarbonát, sendvičová výplň (dibond), mliečne nepriehľadné plexisklo, zrkadlová fólia, alebo čisto priehľadné plexisklo.

Tlač deliacich stien


Každý panel si u nás môžete nechať potlačiť, alebo polepiť ľubovoľným motívom, grafikou, alebo reklamou.


Galéria vybraných realizácií deliacich stien


Deliace steny do hál a skladov Deliace steny do hál a skladov Deliace steny do hál a skladov - mobilní s kolečky Deliace steny do hál a skladov - dibond Deliace steny do hál a skladov - plexisklo Deliace steny do hál a skladov - dělící koridor Deliace steny do hál a skladov Deliace steny do hál a skladov Deliace steny do hál a skladov Protiprašná stena Deliace steny a priečky na mieru - zasúvacie dvere Deliace steny a priečky na mieru - otváracie dvere Priehľadné plexisklo Deliace steny a priečky na mieru Zástena do zdravotníctva Deliace steny a priečky na mieru - mliečne plexisklo Recepcia v béžovej farbe Deliace steny a priečky na mieru - potlač panelov Deliace steny a priečky na mieru - potlač panelov Deliace steny a priečky na mieru - vzorkovník farieb Flexiframe®

Využitie deliacich stien:


Protiprašné steny Protihlukové steny Vstavby do hál
Priemyselné zásteny Deliace steny do výroby Rozdelenie kancelárie
Zástena do ordinácie Paraván do kaderníctva Prehradenie miestností

Pošlite nám svoju predstavu a požiadavky na deliaci systém prostredníctvom formulára. Vytvoríme 3D vizualizáciu a pošleme cenovú kalkuláciu.

Dopytový formulár

referencie
Nenašli ste čo ste hľadali? kontaktujte nás:
Dopytový formulár
Dopytový formulár

Najlacnejšie textilné promo steny

Navštívte našu
vzorkovňu v Brne

Showroom Brno