Logo
Titulná stránka menu eshop Prihlásenie Nákupný košík
Banner
Jazyk:

Výstavný systém a výstavné stánky ISOframe®

Výstavný systém Isoframe


Moderný výstavný systém


Výstavný systém ISOframe® je unikátny a jedinečný, ručne tvarovateľný systém. Z jednej steny je možné vďaka patentovanej technológii vytvoriť nepreberné množstvo variantov. môžete ju tvarovať a ohýbať, ako sa Vám páči, či ako Vám priestor dovolí. Výstavnú stenu môžete kedykoľvek zmenšiť alebo rozšíriť ďalšími panelmi. Ďalšou veľkou prednosťou výstavného systému ISOframe® je ľahké pridanie zázemia, vstavaných pultov, TV obrazoviek, dverí, políc, vitrín a osvetlenie.

Video prezentácia výstavné steny ISOframe®Unikátny výstavný systém


Veľkosť steny si volíte sami pridaním ľubovoľného počtu panelov, každý o šírke 80 cm. Tvar steny si môžete jednoducho upraviť. Jednotlivé panely ľahko roztiahnete alebo ohnete do tvaru, ktorý Vám práve vyhovuje.

Panel možno ohnúť do uhla až 180°, bez toho aby bola porušená stabilita. Vďaka tejto flexibilite si hravo poradíte aj v situácii, kedy máte na prezentáciu menší priestor, než obvykle.

Výstavný systém ISOframe - jednoduché tvarovanie stenyJednoduchá a rýchla inštalácia


Konštrukcia výstavného systému ISOframe® má patentovaný systém uzamykania. Celú stenu, alebo výstavný stánok ľahko zostavíte bez náradia, za krátku chvíľu a úplne sami.

Výstavný systém ISOframe postavíte sami, rýchlo a bez náradia


Prvotriedna kvalita konštrukcie aj tlače


Výstavný systém ISOframe® sa vyrába vo Švédsku. Môžete sa tak spoľahnúť na maximálnu kvalitu a funkčnosť celého systému. Panely tlačíme v najvyššej kvalite na nepriehľadný flexibilný plast a samotný tlač pokrývame vysoko kvalitným podlahovým laminom proti poškrabaniu. Chrbát panelov potom osadzujeme silnou flexibilnou magnetickou páskou pre ľahkú inštaláciu výtlačkov na konštrukciu.

Výstavní systém ISOframe® - prvotriedna kvalitaMimoriadne skladný systém


Výstavný systém ISOframe® je mimoriadne skladný. Vďaka jednoduchej rozložiteľnosti na profily s max. dĺžkou 80 cm zložíte výstavný stánok do brašien, ktoré sú pre pohodlný transport opatrené kolieskami. Tlače zrolujete a vložíte do tubusu. Celý výstavný stánok tak veľmi ľahko prepravíte aj osobným autom.


Výstavný systém ISOframe ľahko prepravíte osobným automVýstavná stena, alebo výstavný stánok?


Úžasnú vlastnosťou výstavného systému ISOframe® je, že si môžete vybrať či chcete iba výstavnú stenu, alebo rovno celý výstavný stánok. Výstavnú stenu môžete ľahko tvarovať do žiaduceho tvaru a veľkosti. Hodí sa tak na menšie výstavnej plochy, kongresy a prezentácie. Výstavný systém ISOframe® Vám však dokáže ponúknuť aj plnohodnotný výstavný stánok so zázemím, policami, vitrínami, pevnú veľkosťou a tvarom. Alebo môžete skombinovať to najlepšie z oboch - tvarovateľnou stenu spolu so stánkom a vytvoriť si tak výnimočnú expozíciu.

Výstavné stánky ISOframe® - realizácie Výstavné stánky ISOframe® - realizácie Výstavné stánky ISOframe® - realizácie Výstavné stánky ISOframe® - realizácie Výstavné stánky ISOframe® - realizácie

Návrh a 3D vizualizácia


Zadarmo Vám vytvoríme návrh a 3D vizualizáciu stánku, alebo steny podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

3D vizualizácie a návrh zadarmo


Svetelný výstavný stánok


Unikátnosťou systému ISOframe® sú jeho moderné a nadčasové možnosti. Výstavný systém ISOframe® môžete skombinovať spolu so svetelnými boxy ISOframe® Light box a ožiariť tak celý Váš výstavný stánok.

Výstavní systém ISOframe - světelný stánek


Chytrá podlahová prezentácie


Skombinujte výstavný systém ISOframe® spolu s mobilnou skladacou podlahou Stand-ON® a buďte výnimočne originálny! Dizajn podlahy je úplne na Vás. Premeňte obyčajnú podlahu v štýlový koberec, motív orientu, imitáciu ocele, dreva, alebo mramoru. Vyberte si z 22 hotových designov, alebo si navrhnite vlastný. Môžete tak mať podlahu s vlastným logom, graikou, alebo reklamou.

Mobilné skladacíe podlahy Stand-ON®


Výhody a prednosti systému ISOframe®

Jednoduchá montáž bez náradia
Jednoduchá montáž bez náradia
Pridaním či odobratím panelov zväčšíte alebo zmenšíte expozíciu Pridaním či odobratím panelov zväčšíte alebo zmenšíte expozíciu
Ľahko napojíte stolíky, police, LCD panely, svetla a ďalšie príslušenstvo Ľahko napojíte stolíky, police, LCD panely, svetla a ďalšie príslušenstvo
Mimoriadne skladný systém - ľahko preveziete osobným autom Mimoriadne skladný systém - ľahko preveziete osobným autom
Vyberte si z 3 veľkostí: Mini 209 cm, Midi 229 cm a Maxi 249 cm Vyberte si z 3 veľkostí: Mini 209 cm, Midi 229 cm a Maxi 249 cm
Jednoducho ohnete stenu a vytvoríte tvar, ktorý práve potrebujete Jednoducho ohnete stenu a vytvoríte tvar, ktorý práve potrebujete
Grafické panely o šírke 40 alebo 80 cm
Grafické panely o šírke 40 alebo 80 cm
Vyrovnávacie systém I-line pre zarovnanie grafiky v prípade nerovnej podlahy Vyrovnávacie systém I-line pre zarovnanie grafiky v prípade nerovnej podlahy
3D návrhy a vizualizácie stánku
3D návrhy a vizualizácie stánku

Záruka kvality


Výstavný systém ISOframe® má najvyššiu kvalitu materiálu. Preto poskytujeme na konštrukciu ISOframe® doživotnú záruku.


Výstavný systém ISOframe - záruka švédskej kvality - doživotná záruka na systémPrenájom výstavného systému


Výstavný systém ISOframe® si u nás môžete zapožičať pre každú Vašu akciu, výstavu, alebo prezentáciu.

Základné zostavy a stánky na plochu


V dvoch kategóriách nižšie si môžete prezrieť a dopytovať naše základné zostavy a výstavné stánky na predurčenú plochu. V prípade záujmu o vlastný tvar, veľkosť a doplnky, alebo prenájom nám zašlite dopyt.

Dopytový formulár

referencie
Nenašli ste čo ste hľadali? kontaktujte nás:
Dopytový formulár
Dopytový formulár

Najlacnejšie textilné promo steny

Navštívte našu
vzorkovňu v Brne

Showroom Brno