Logo
Titulná stránka menu eshop Prihlásenie Nákupný košík
Banner
Jazyk:

Deliace steny do hál a skladov

Deliace steny do hál a skladov, priemyselné zásteny


Deliaca stena a vstavba do haly, skladu aj kancelárie


Unikátny modulárny systém Flexiframe® pre komerčný a súkromný sektor. S deliaci stenou Flexiframe® môžete jednoducho rozdeliť, predeliť alebo oddeliť priestory, haly, sklady a kancelárie.

Priemyselné zásteny a vstavby


Sme špecialisti na deliace steny, priemyselné zásteny, prehradenie a oddelenie výrobných plôch, hál a skladov. Vyrábame na mieru steny, zásteny, kóje a vstavby.

Deliace steny do hál a skladov, priemyselné zástenyTechnické informácie:• Ukotvená, voľne stojaci, na kolieskach
• Hliníkový profil
• Rozmer panelu podľa požiadaviek
• Priehľadné aj nepriehľadné varianty
• Dvere zhrňovacie, otváracie, zasúvacie
• Možnosť farby rámu, panelu aj potlače


Voľne stojaci - mobilný variant


Kľúčovou výhodou deliace steny Flexiframe® je mobilita systému. Deliacu stenu môžete ľahko premiestňovať podľa potreby a priestoru. Vybrať si môžete deliacu stenu so stabilizačnými nohami na stojnách, alebo deliacu stenu s kolieskami pre časté premiestňovanie.

Deliace steny do hál a skladov, priemyselné zásteny


Ukotvenie do zeme, priečky alebo nosnej steny - pevný variant


Náš deliaci systém ponúka aj pevnú montáž a ukotvenie. Tým sa eliminuje potreba stabilizačných nožičiek na stojniach, ktoré môžu v niektorých prípadoch predstavovať logistické, bezpečnostné alebo konštrukčné prekážky.

Ukotvenie do zeme, priečky alebo nosnej steny - pevný variant


Výplňový materiál:


Deliace steny a deliace priečky Flexiframe® môžu mať niekoľko typov panelových výplní. Môžu to byť klasické PVC, komôrkový polykarbonát, sendvičová výplň (dibond), mliečne nepriehľadné plexisklo, zrkadlová fólia, alebo čisto priehľadné plexisklo.

Deliace steny do kancelárie


Stenu Flexiframe® možno použiť aj v kancelárskych priestoroch na oddelenie a predelenie miestností s cieľom znížiť hluk alebo vytvoriť súkromie.

Lacné, ale kvalitné riešenie


Deliaci stena Flexiframe® je patentovaný, vysokokvalitný systém, ktorý je zároveň cenovo dostupný. Vytvoríme vám bezplatnú 3D vizualizáciu podľa vašich predstáv a požiadaviek.

Tlač deliacich stien


Každý panel si u nás môžete nechať potlačiť, alebo polepiť ľubovoľným motívom, grafikou, alebo reklamou. Využite tak deliace steny Flexiframe® na maximum.


Galéria vybraných realizácií deliacich stien Flexiframe®


Deliace steny do hál a skladov Deliace steny do hál a skladov Deliace steny do hál a skladov - mobilní s kolečky Deliace steny do hál a skladov - dibond Deliace steny do hál a skladov - plexisklo Deliace steny do hál a skladov - dělící koridor Deliace steny do hál a skladov Deliace steny do hál a skladov Deliace steny do hál a skladov Protiprašná stena Deliace steny a priečky na mieru - zasúvacie dvere Deliace steny a priečky na mieru - otváracie dvere Priehľadné plexisklo Deliace steny a priečky na mieru Zástena Flexiframe® do zdravotníctva Deliace steny a priečky na mieru - mliečne plexisklo Recepcia Flexiframe® v béžovej farbe Deliace steny a priečky na mieru - potlač panelov Deliace steny a priečky na mieru - potlač panelov Deliace steny a priečky na mieru - vzorkovník farieb Flexiframe®

Využitie deliacich stien Flexiframe®:


Protiprašné steny Protihlukové steny Vstavby do hál
Priemyselné zásteny Deliace steny do výroby Rozdelenie kancelárie
Zástena do ordinácie Paraván do kaderníctva Prehradenie miestností

Pošlite nám svoju predstavu a požiadavky na deliaci systém prostredníctvom formulára. Vytvoríme 3D vizualizáciu a pošleme cenovú kalkuláciu.

Dopytový formulár

referencie
Nenašli ste čo ste hľadali? kontaktujte nás:
Dopytový formulár
Dopytový formulár

Najlacnejšie textilné promo steny

Navštívte našu
vzorkovňu v Brne

Showroom Brno