Logo
Titulná stránka menu eshop Prihlásenie Nákupný košík
Banner
Jazyk:

Ako si vybrať Roll-Up

Roll Up, Roll-Up, Rolup, alebo tiež často označovaný ako Rolap je prenosný prezentačný stojan. Roll-Up stojan je dnes na trhu stále najpopulárnejší reklamný prostriedok pre prezentácie, reklamné oznámenie, propagáciu a podporu predaja.


Ako si vybrať Roll-Up?
Názov Roll-Up vznikol spojením dvoch slov Roll a Up, ktoré v preklade znamenajú rozvinúť, alebo vyrolovať.


Roll-Up sa skladá z týchto dielov:  1. Kazeta (základňa) roll upKazeta (základna)
  2. Skladacia alebo teleskopická tyčka roll upSkladacie alebo teleskopická tyčka
  3. Tlač (banner alebo iný tlačový materiál) roll upTlač (banner alebo iný tlačový materiál)
  4. Horní lišta roll upHorná lišta
  5. Taška roll upTaška


Prednosti Roll-Up


Kompletný stojan s tlačou váži len pár kilogramov a v rozloženom stave ho ľahko prepravíte osobným autom, na bicykli, na motorke, alebo dokonca aj pešo v ruke. Roll-Up postavíte za 30 sekúnd bez použitia pomocného náradia. Ďalšou veľkou prednosťou je nízka obstarávacia cena


Typy Roll-Up stojanov


V našej ponuke nájdete niekoľko roll up systémov, ktoré sme pre lepšiu orientáciu rozdelili do kategórií podľa využitia.

Môžete si vybrať roll-up od miniatúrnych rozmerov v podobe Roll-Up Mini vo veľkosti A4 alebo A3, cez veľmi obľúbený Roll-Up Luxury 85x200 cm až po gigantický BannerUp Plus s maximálnou veľkosťou prezentačné plochy 240x200 alebo 150x300 cm!

Typy Roll Up stojanov
Ponúkame rollupy ekonomické, prémiové, dizajnové, vrcholné, ľahko vymeniteľné, obojstranné, vonkajšie. Jednotlivé typy stojanov sa líšia dizajnom, vlastnosťami a funkciou.

Pre tlačiarny, predajce alebo agentúry máme výhodná velkoobchodní balení roll-up systémov bez tlače. Za bezkonkurenčné ceny.

Ak máte na nákup obmedzený rozpočet, potom môžete využiť našich bazárových roll-up systémov, ktoré boli použité na predvádzacej akcii a nesú známky mierneho poškodenia na povrchu.


Najobľúbenejší Roll-Up


Najobľúbenejšie Roll-Up
Štartovacím modelom je u nás Roll-Up Mosquito, ktorý ponúkame v šírkach 80, 85, 100, 120, 150 a 200 cm. Viditeľná výška je 200 cm. Prednosťami Mosquita sú nízka cena a ťažšie kazeta s oceľovým stabilizátorom. Ďalej je vystužené upevnenie tyčky a taška je plne polstrovaná na ochranu stojane pri transporte. Roll-Up systém Mosquito sa medzi našimi zákazníkmi stal najobľúbenejším ekonomickým prezentačným stojanom.


Jasná premium voľba


Pre niekoho víťaz<
Druhé miesto u nás už niekoľko rokov drží Roll-Up Luxury. Nájdete ho u nás v šírke 85, 100, 120, 150 cm a s obvyklou výškou 200 cm. Veľkou prednosťou je pekný dizajn, ktorý priláka pozornosť a ťažšia základňa, ktorá zaručí potrebnú stabilitu. Polstrovaná brašna ochráni celý stojan počas cesty na prezentáciu a nastaviteľné skrutky zospodu kazety vyrovnajú prípadné nerovnosti podlahy na mieste. Tieto kľúčové vlastnosti môžu byť pri výbere pre niekoho rozhodujúcim faktorom a pre tých sa tak stáva Roll-Up Luxury jasnou jednotkou.


Často mením tlač v Roll-Up


Často mením tlač
U bežných rollupov sa pri inštalácii a výmene tlače musí pružina v kazete zabezpečiť kolíčkom a prichytiť špeciálnou páskou na navádzací pás valca. Tento proces vyžaduje skúsenosti, pevnú pásku, trochu zručnosti a priestoru. Inštaláciu a výmenu tlače vykonávame výhradne u nás vo výrobe preškolenými špecialistami. Mnoho klientov má opakované akcie a prezentácie s novými produktmi. Potrebujú často a pohodlne meniť tlač. Pre tieto prípady sme do našej ponuky zaradili roll-up s užívateľsky ľahkú výmenou tlače, ktorú zvládnete bez použitia náradia a lepiaceho materiálu. Systém pre najpohodlnejšie výmenu tlače odporúčame BannerUp Plus a Roll Up Easy Change.


Mám tie najvyššie nároky na Roll-UpMám tie najvyššie nároky
BannerUp Plus je Bentley medzi roll-up stojany. Jedinečný systém s patentovanou, užívateľsky veľmi jednoduchou výmenou tlače. Moderný švédsky dizajn, najvyššia kvalita použitého materiálu, robustná kazeta, stabilizačné vysúvacie nôžky, plne polstrovaná brašna s pohodlným pozdĺžnym otváraním a popruhom cez rameno pre komfortný transport. Šírka: Mini, 60, 88, 100, 120, 150 a 240 cm. Výška 200 cm. Variant BannerUp Big Plus vo veľkosti 150x300 cm vytvoria behom okamihu dych berúce prezentáciu. Záruka na systém 10 rokov. BannerUp ako jediný roll-up systém ponúka napojenie viac kaziet vedľa seba s malou medzerou a vytvorenie neobmedzene dlhé prezentačné steny. To sú jedinečné vlastnosti, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky klientov.


Roll-Up pre obojstrannou prezentáciu


Vo chvíli, keď prezentujete svoj produkt, službu, či oznámenie v priestore, kde poslucháči, či zákazníci prichádza z viacerých strán, potom bez pochyby oceníte obojstranný roll-up systém.


Roll-Up do exteriéru


Na jar, v lete a na jeseň sa organizujú outdoor akcie a premenlivé počasie môže zhatiť nejednu prezentáciu. na obojstranný Roll-Up Thunder do exteriéru s reklamnou plochou 85x200 cm sa môžete spoľahnúť. Oceľová ťažká základňa a masívne kolíky do zeme zaručí vysokú odolnosť voči vetru o sile až 40 km / h!


Unikát, malý, ale stabilný Roll-Up


Vašej pozornosti by nemal uniknúť tento malý, ale dravý priebojník. Novodobý taliansky dizajn, futuristické prvky, štíhly ako kreditná karta. Šírka 85 cm, nastaviteľná výška 160x220 cm. To sú výnimočné vlastnosti systému Slim Roll.


Tlačím si sám


Tlačím si sám
Tlačiarny, predajcovia, dodávatelia a reklamné agentúry si v množstve prípadov realizujú tlač sami. Pre týchto odberateľov sme pripravili balíčky roll up systémov bez tlače. Ponúkame najpredávanejšie rollupy v balení po 4 alebo 6 ks za exkluzívne ceny. V prípade záujmu o dlhodobú spoluprácu alebo záujmu o väčší odber nás prosím kontaktujte s dotazom na vytvorenie individuálnej cenovej ponuky. Tieto špeciálne podmienky môžeme ponúknuť aj pre ktorýkoľvek iný produkt z nášho sortimentu. Spýtajte sa nás.


Malé rozdiely hrajú veľkú úlohu


Na našom eshope nájdete veľa roll-up systémov. Často sa líšia len v malých detailoch, ktoré však pre niekoho môžu byť rozhodujúcim faktorom pri výbere. Či už je to pohodlné otváranie brašny, moderný dizajn, jednoduchá výmena tlače, nastaviteľné nôžky, alebo teleskopická tyčka pre úpravu nastavenie výšky tlače. U nás si vyberie naozaj každý.


Tlačový materiál


Tlačový materiál<
Štandardne dodávame roll-up s tlačou na PVC banner. Veľkou prednosťou banneru je veľmi vysoká odolnosť materiálu proti poškodenia, pokrčenia, alebo roztrhnutia. Na prianie máme v ponuke aj nepriehľadný PVC banner blockout s čiernym jadrom, ktorým neprenikne bežné svetlo. Dodať môžeme tiež tlač na textilný banner, ktorého zloženie je 100% polyester, alebo tlač na polypropylén film pre dokonalú ostrosť a farebnosť grafiky. Tlač na polypropylén film je pre mnohých najkrajší, ale je náchylnejší na poškodenie. Preto ho neodporúčame v prípadoch opakované, alebo časté manipulácie s roll-up. Najvhodnejšie využitie polypropylén filmu je pri stálych expozíciách a na miestach, kde je tlač dostatočne chránený pred poškodením.


Nebojte sa nás opýtať


Predali sme už viac ako 10 000 ROLLUP. Máme za sebou 20 rokov skúseností. Preto sa nás nebojte opýtať. Radi Vám s výberom poradíme :-)


Inšpirácia pro Roll Up


Pozrite si naše referencie a inšpirujte sa systémom (či grafickým návrhom motívu) pre svoj rollup.

Inšpirácia
referencie
Nenašli ste čo ste hľadali? kontaktujte nás:
Dopytový formulár
Dopytový formulár

Najlacnejšie textilné promo steny

Navštívte našu
vzorkovňu v Brne

Showroom Brno